Masz ciekawy pomysł dotyczący naszych usług? Podziel się z nami.

* - pole wymagane


Flaticon_1598.png   ON-LINE

Możesz zarządzać swoimi rzeczami za pośrednictwem konta online. Zamawiaj dostawy, dodawaj opisy i zdjęcia przechowywanych rzeczy. Nie musisz z nikim rozmawiać… chyba że chcesz :)


lamp.png   ŁATWO

W porównaniu z tradycyjnymi magazynami, używanie naszej usługi jest szybkie i proste. Wszystko, co musisz zrobić to spakować kartony, które do Ciebie przywieziemy. Resztą zajmiemy się my!


 rabat.png   PŁAĆ TYLKO ZA MIEJSCE, KTÓREGO POTRZEBUJESZ


acisz tylko za powierzchnię, którą w naszym magazynie zajmują Twoje rzeczy. W przeciwieństwie do tradycyjnych magazynów – u nas nie musisz wynajmować całego boxu jeśli chcesz przechować tylko parę kartonów.


 pan.png   TW
OJE RZECZY SĄ ZAWSZE POD RĘKĄ

Dostawy kartonów i odbiór rzeczy realizujemy codziennie. W każdej chwili możesz też zamówić zwrot swoich kartonów, wystarczy wybrać odpowiedni dla Ciebie termin. A wszystko to bez umów, limitów i ograniczeń.


 safe.png   BEZPIECZNIE


 
Nasz magazyn to monitorowany całodobowo obiekt, wyposażony w nowoczesne systemy ochrony. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych aplikacji zarządzania magazynem, Twoje rzeczy wrócą do Ciebie w takim samym stanie, w jakim zostały nam przekazane.

Sprawdź dostępność usługi w swojej lokalizacji

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.