Masz ciekawy pomysł dotyczący naszych usług? Podziel się z nami.

* - pole wymagane
  

1_step.png

      
    
WYBIERZ TERMIN
 
 
Sam zdecyduj kiedy chcesz, żeby nasz kurier do Ciebie przyjechał. Załóż konto, wybierz dzień i godzinę, które są dla Ciebie najbardziej odpowiednie a także kartony, które chcesz użyć. Jeśli nie wiesz ile sztuk będziesz potrzebował zamów więcej - niewykorzystane zwrócisz bezpłatnie razem z pełnymi kartonami.
Przed przyjazdem nasz kurier skontaktuje się z Tobą telefonicznie, żeby ostatecznie potwierdzić godzinę.

2_step.png
       SPAKUJ NASZE KARTONY                                                                
 
 
Wybrane kartony dostarczymy prosto do Twojego mieszkania. Kurier poczeka, aż je spakujesz. Będziesz miał na to około 20 minut, dlatego proponujemy, żebyś miał wcześniej przygotowane rzeczy, które chcesz umieścić w kartonach (jeśli potrzebujesz więcej czasu, możesz zamówić dodatkowy transport). Każdy spakowany karton zostanie przy Tobie zabezpieczony taśmą i zaplombowany.
Proponujemy abyś zrobił zdjęcie lub spis rzeczy, które pakujesz do kartonu i umieścił na swoim koncie po zamówieniu kartonu. Dzięki temu łatwo zdecydujesz, który karton mamy Ci odwieźć.
 3_step.png

       CIESZ SIĘ PRZESTRZENIĄ
 
 
Teraz możesz cieszyć się wolnością i w pełni korzystać z przestrzeni swojego mieszkania. Już nie musisz martwić się, czy w Twojej szafie znajdzie się miejsce na kolejną parę butów lub zimowe kurtki Waszych dzieci. Twoje rzeczy są bezpieczne w naszym monitorowanym całodobowo magazynie i zawsze na wyciągnięcie ręki.
     
4_step.png
           
 
 
KORZYSTAJ KIEDY POTRZEBUJESZ
 
 
Twoje rzeczy są dla Ciebie zawsze dostępne. W każdym momencie możesz zamówić zwrot kartonu i wyjąć z niego to, czego potrzebujesz. Wystarczy, że wybierzesz pasujący Ci termin. Nasz kurier przywiezie Twój karton, z którego wypakujesz z niego potrzebną Ci rzecz, a następnie z powrotem zabierze go do bezpiecznego magazynu.
                        

 

Sprawdź dostępność usługi w swojej lokalizacji

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.