meble do przedpokoju

Dla dość wielu z nas meble do przedpokoju to szafki na buty nazywane też buciarkami. Szafki innego rodzaju, czyli choćby te z szufladami, w których zazwyczaj znajdują się sznurówki i akcesoria do czyszczenia butów, oraz przynajmniej jedna większa szafa na kurtki, czapki i szaliki. Takie szafki do przedpokoju wyjątkowo często są norma, choć nie w przypadku każdego pomieszczenia tego rodzaju. Mowa tu o tym, że nie każdy przedpokój jest tym długim i szerokim. Trafiają się też i te o szerokości blisko metra, czyli niezbyt długie i wąskie, a one oznaczają specyficzny rodzaj umeblowania. Taki rodzaj rzecz jasna nie jest wybitnie atrakcyjnym, bo to płytkie szafki, które na dokładkę muszą być wybitnie praktycznymi, a praktyczna forma nie zawsze jest tą połączoną z akuratną urodą.

Szafy obrotowe

meble do przedpokoju

Ciekawe meble do przedpokoju to rzecz jasna szafy obrotowe. Takowe mają może jakieś trzydzieści centymetrów głębokości, metr szerokości i niemal dwa metry wysokości. Mogą mieć też i ten lustrzany front, dzięki któremu są modnymi, a nad lustrem mogą znajdować się wieszaki na dodatkowe kurtki. Wnętrze takiej szafy obrotowej to u dołu półki na buty, nieco wyżej znajdują się haczyki na zimowe kurtki, a jeszcze wyżej półka na dodatki takie jak czapki i rękawiczki. Szafy tego rodzaju często spotyka się w niewielkim przedpokoju i co równie istotne mogą być one tymi po części stylowymi, choć są opcją praktyczną dla dwóch lub góra dla trzech domowników, bo mają raczej tę średnio imponującą pojemność.

Lustro w przedpokoju

Jeśli chodzi o meble do przedpokoju, to nie zawsze można do takowego zmieścić tę trzydrzwiową szafę z lustrem lub z lustrzanym frontem. Takie szafy znacznie częściej są tymi akuratnymi dla sypialni lub dla pokoi gościnnych, ale przedpokoje często bywają znacznie mniejszymi i co równie istotne wiele z nich jest i wąskimi i krótkimi. Dlatego też dość wiele osób raczej decyduje się na tani model szafy obrotowej, który często ma lustro na froncie i jest dostatecznie praktycznym dla dwóch domowników.